Kompletny harmonogram „31 nocy Halloween” Freeforma
- Kategoria: Kino
Jest to oficjalnie najstraszniejszy miesiąc w roku i Freeform & nsquo; s 31 Nights of Halloween jest gotów przynieść nostalgiczne przerażenia.
Rozszerzony od zwykłego 13 Nocy Halloween, świąteczny harmonogram programowania sieci ma przynieść widzom przerażenie przez cały październik, rozpoczynając miesiąc Halloween ParaNorman o 5 popołudniu. ET 1 października.
Rozszerzyliśmy naszą ofertę do 31 noclegów! Sprawdź skład dla # 31NightsOfHalloween na @FreeformTV .
Pobierz PEŁNY HARMONOGRAM tutaj: //t.co/oY4KV8I0m4 pic.twitter.com/wmAq9xahmN
- 31 nocy (@ 31 nocy) 28 września 2018 r
Wraz z filmami na krawędzi siedziska, takimi jak Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street i Zbrodniczy i ulubione przez fanów Rodzina Addamsów i Rodzicielska zasadzka , harmonogram przyniesie również debatę na temat tego, czy Koszmar przed świętami Bożego Narodzenia to film na Halloween lub święta Bożego Narodzenia przed zakończeniem miesiąca całodniowym maratonem Hokus Pokus w Wigilię Wszystkich Świętych. Sieć ma również świętować 25 lat, odkąd siostry Sanderson po raz pierwszy zadebiutowały gwiazdami Hocus Pocus 25th Anniversary Halloween Bash .
Przewiń dalej, aby zobaczyć pełny harmonogram 31 nocy Halloween.
Ślizgać się jeden z 1010/1 - 10/3 Poniedziałek, 1 października
17:00 - ParaNorman
19:10 - Koszmar przed świętami
20:50 - Hokus Pokus
12 rano - ParaNorman
Wtorek, 2 października
17:00 - Koszmar przed świętami
18:00 - Hokus Pokus
20:30 - Uniwersytet Potworów Disneya Pixara
12 rano - Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
Środa, 3 października
16.00 - Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
18:30 - Uniwersytet Potworów Disneya Pixara
9 wieczorem. - Potworny Dom
12 rano - The Final Girls
Czwartek, 4 października
17:00 - ParaNorman
7 wieczorem - Potworny Dom
9 wieczorem. - Rodzina Addamsów (1991)
12 rano - Młody duch
Piątek, 5 października
12:30 po południu. - Rodzicielska zasadzka (1998)
15:30. - Charlie i fabryka czekolady (2005)
18:10 - Rodzina Addamsów (1991)
20:20 - Goonies
12 rano - Klub Śniadaniowy
Sobota, 6 października
7 rano. - Rodzicielska zasadzka (1998)
10:10 rano - Potworny Dom
12:20 - Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
14:50 - Nawiedzony dwór (2003)
16:55 - Goonies
19:35 - Hokus Pokus
21:45 - Zbrodniczy
23:50 - Ciepłe ciała
Niedziela, 7 października
7 rano. - Potworny Dom
9:10 - Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
11:40 - Nawiedzony dwór (2003)
13:50 - Alicja w Krainie Czarów (2010)
16:25 - Hokus Pokus
18:35 - Zbrodniczy
20:40 - Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street (2007)
23.20 - Ciemne cienie (2012)
Poniedziałek, 8 października
16.00 - Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street (2007)
18:30 - Ciemne cienie (2012)
9 wieczorem. - Rodzina Addamsów (1991)
12 rano - Wskazówka (1985)
Wtorek, 9 października
15.00 - Park Jurajski (1993)
18:00 - Rodzina Addamsów (1991)
20:00 - Pani Doubtfire
12 rano - Ciepłe ciała
Środa, 10 października
15.00 - Zagubiony świat: Park Jurajski
18:00 - Pani Doubtfire
9 wieczorem. - Hokus Pokus
12 po południu - ParaNorman
Czwartek, 11 października
16:30. - ParaNorman
18:40 - Hokus Pokus
20:50 - Nikczemny ja
12 rano - The Boxtrolls
Piątek, 12 października
2 po południu - The Boxtrolls
16:10 - Piorun Disneya
18:20 - Nikczemny ja
20:30 - Kraina Lodu Disneya
12 rano - Disney's Hunchback of Notre Dame
Sobota, 13 października
7 rano. - ParaNorman
9:05 - Disney's Hunchback of Notre Dame
11:10 - Piorun Disneya
13:15 - Koszmar przed świętami
14:50 - Hokus Pokus
17:00 - Kraina Lodu Disneya
19:25 - Potwory i spółka.
21:30. - Uniwersytet Potworny
12 rano - Rodzina Addamsów (1991)
Niedziela, 14 października
7 rano. - Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street (2007)
9:30 rano. - Koszmar przed świętami
11:10 - Rodzina Addamsów (1991)
13:15 - Hokus Pokus
15:25 - Potwory i spółka.
17:30 - Uniwersytet Potworny
20:00 - Dekorowanie Disneya: Halloweenowa magia
9 wieczorem. - Hotel Transylwania
11 po południu. - Rodzicielska zasadzka (1998)
Poniedziałek, 15 października
16.00 - ParaNorman
18:00 - Hotel Transylwania
20:00 - Rodzicielska zasadzka (1998)
12 rano - Potworny Dom
Wtorek, 16 października
15:30. - Dekorowanie Disneya: Halloweenowa magia
16:30. - Potworny Dom
18:30 - Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
20:55 - Hokus Pokus
12 rano - Mulan Disneya
Środa, 17 października
2 po południu - Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
16:30. - Mulan Disneya
18:30 - Hokus Pokus
20:30 - Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street (2007)
12 rano - Rodzina Addamsów (1991)
Czwartek, 18 października
16.00 - Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street (2007)
18:30 - Ciemne cienie (2012)
9 wieczorem. - Rodzina Addamsów (1991)
12 rano - Maggie
Piątek, 19 października
15:30. - Ciemne cienie (2012)
18:10 - Goonies
20:50 - Hotel Transylwania
12 rano - Potworny Dom
Sobota, 20 października
7 rano. - Potworny Dom
09:00. - Sweeney Todd: Demoniczny fryzjer Fleet Street
11:40 - Goonies
14:20 - Koszmar przed świętami
16:00. - Hotel Transylwania
18:05 - Hokus Pokus
20:15 - Hocus Pocus 25th Anniversary Halloween Bash
21:45 - Hokus Pokus
23:55 - Rodzina Addamsów (1991)
Niedziela, 21 października
7 rano. - Halloweenowa magia
8 rano - Upiorni kumple
10:05 - Nawiedzony dwór (2003)
12:10 - Koszmar przed świętami
13:50 - Rodzina Addamsów (1991)
16:00. - Hokus Pokus
18:10 - Hocus Pocus 25th Anniversary Halloween Bash
19:40 - Hokus Pokus
21:50 - Zbrodniczy
23:55 - Nawiedzony dwór (2003)
Poniedziałek, 22 października
16.00 - Zbrodniczy
18:10 - Hokus Pokus
20:20 - Czarownice z Eastwick
12 rano - Ciepłe ciała
Wtorek, 23 października
16.00 - Hokus Pokus
18:10 - Czarownice z Eastwick
20:50 - Rodzina Addamsów (1991)
12 rano - Potworny Dom
Środa, 24 października
16.00 - Dekorowanie Disneya: Halloweenowa magia
17:00 - Potworny Dom
7 wieczorem - Rodzina Addamsów (1991)
9 wieczorem. - Hotel Transylwania
12 rano - Upiorni kumple
Czwartek, 25 października
16.00 - Park Jurajski (1993)
7 wieczorem - Hotel Transylwania
9 wieczorem. - Nawiedzony dwór (2003)
12 rano - The Final Girls
Piątek, 26 października
12:30 po południu. - Park Jurajski (1993)
15:35 - Zagubiony świat: Park Jurajski
18:40 - Nawiedzony dwór (2003)
20:50 - Hokus Pokus
12 rano - Młody duch
Sobota, 27 października
7 rano. - Ciemne cienie (2012)
9:40 - Charlie i fabryka czekolady (2005)
12:20 - Rodzina Addamsów (1991)
14:30. - Hokus Pokus
16:40 - Potwory i spółka.
18:50 - Uniwersytet Potworny
21:20 - Hotel Transylwania
23.25 - Toy Story of TERROR!
23:55 - ParaNorman
Niedziela, 28 października
7 rano. - Charlie i fabryka czekolady (2005)
9:40 - Rodzina Addamsów
11:50 - Hokus Pokus
2 po południu - Toy Story of TERROR!
14:30. - Potwory i spółka.
16:35 - Uniwersytet Potworny
19:05 - Hotel Transylwania
21:10 - Hokus Pokus
23.20 - Goonies
Poniedziałek, 29 października
16:30. - Goonies
19:10 - Disney's Big Hero 6
21:20 - Koszmar przed świętami
12 rano - Rodzina Addamsów (1991)